Genel Müdürümüz Yusuf Bayraktar
adsl
Genel Müdürümüz Yusuf Bayraktar

Genel Müdürümüz Yusuf Bayraktar
 

1989 Yılında Rize İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.   1993 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünü bitirdi.

1994 da Vatani görevini tamamladıktan sonra Profesyonel İş hayatına Servis Mühendisi olarak işe başladı.  1996 yılında Koç Grubu şirketlerinden Beko Elektronik A.Ş de, Satış Sonrası Servis Hizmetleri Müdürlüğünde Teknik Destek Mühendisi olarak göreve başladı. 1998 de  Satış Sonrası Servis Hizmetleri Karadeniz Bölge Müdürü olarak atandı. 2001 yılında ise Bursa Bölge Müdürü oldu. 2006 yılında Beko Elektronik A.Ş den ayrılarak TH Tüketici Hizmetleri San ve Tic. Ltd.Şti nin Genel Müdürü olarak göreve başladı.  20 yıllık sektör tecrübesiyle şirketimizin hissedarı ve Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
 

Üniversite Eğitimi dışında almış olduğu eğitim ve seminerler :  

Ø Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı (Bilge Adam)         

Ø Problem Çözme Teknikleri ve Yaratıcılık

Ø Yöneticlikte Grid

Ø TPM (Toplam Üretken Bakım)

Ø Samsung CO-Güney Köre (Teknik Eğitim)

Ø İnsan Kaynakları Projesi

Ø Tüsiad-Kalder İş Mükemmelliği Modeli

Ø Toplam Kalite Yönetimi & İşci Sağlığı

Ø Yönetici Geliştirme Programı

Ø Yönetim Yeteneklerini Geliştirme Programı (Management Skills Development Programme)

 

İletişim:yusuf.bayraktar@th.com.tr

Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir.Copyright © 2014 www.th.com.tr